Українська академія друкарства
  • E-mail: ppmtp.uad@gmail.com
  • Телефон: +38 (032) 260-03-43

Співпраця із підприємствами

Успішне функціонування навчального процесу можливе лише за умови поєднання теоретичної та практичної підготовок. Саме тому кафедра налагодила хороші ділові стосунки з кавовою фірмою "Галка", Львівським жиркомбінатом, фірмою "Галичфарм"; виробниками картонно-паперової та полімерної тари «УкрПол» (м. Стрий), «Ельграф», «Поліпак» (м. Львів), «ЛунаПак» (м.Дніпропетровськ), Клубом пакувальників України, «БліцФлекс» (м. Київ), «Памібро» (Ів. Франківська область); виробниками книжково-журнальної та газетної продукції «Високий Замок», «Атлас» та іншими, адміністрація яких сприяє проведенню навчальних занять на виробництві, а також проходженню студентами практики та подальшому працевлаштуванню.

На підприємстві «УкрПол»

Проф. Регей І.І. проводить заняття на підприємстві «УкрПол»

У травні 2011 р. ректором УАД проф. Дурняком Б.В. та генеральним директором фірми «УкрПол» Ковальчуком С.. підписано угоду про створення на базі фірми філіалу кафедри, який успішно функціонує із вересня 2011 р.

На підприємстві «УкрПол»

Підписання угоди між УАД та підприємством «УкрПол»

У листопаді 2012 р. підписано угоду про співпрацю між УАД та підприємством із виробництва паперових мішків «Памібро» (смт. Брошнів-Осада, Ів. Франківська обл.), яка передбачає створення філіалу кафедри на підприємстві для дистанційного навчання студентів. Співпраця у рамках підписаних угод дає можливість викладачам кафедри здійснювати стажування на сучасних підприємствах, направляти туди студентів на практику з подальшим працевлаштуванням.

На підприємстві «Памібро»

Проф. Регей І.І., доц. Книш О.Б. та директор підприємства «Памібро» Цимбалістий Р.З.

Важливою складовою співпраці із фірмами «УкрПол» та «Памібро» є проведення спільних профорієнтаційних заходів у школах м. Стрия та Ів. Франківської обл., що розширює географію потенційних студентів. Кафедра активно залучає провідних фахівців з виробництва до роботи у ДЕК. Зокрема, головами ДЕК працювали (працюють): Нагорнюк С.О. – директор з виробництва заводу м’якої упаковки «БліцФлекс» (м.Київ), Стахів Р.Б. – директор підприємства з випуску картонно-паперової тари «АІР-Поліграф» (м.Прилуки, Чернігівська обл.), Цимбалістий Р.З. – директор підприємства з випуску паперових мішків «Памібро».

Події кафедри

січ
28
ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ГАЛУЗЕВЕ МАШИНОБУДУВАННЯ. Детальніше у новинах кафедри.

12:00 — К.20 ауд.

січ
28
ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА (частина 2). Детальніше у новинах кафедри.

10:00 — К.20 ауд.

січ
27
ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА. Детальніше у новинах кафедри.

10:00 — К.20 ауд.

Архів методичних і наукових матеріалів

Магістерська кваліфікаційна робота

  • Вказівки_курсовий_та_магістерська.pdf
  • Підсумкова державна атестація (бакалавр)

  • Бакалавр_держіспит.pdf